Home  |  Açıklamalar   |  Gençlik örgütlerinin önerilerine başta hükümet olmak üzere herkes kulak vermelidir

Gençlik örgütlerinin önerilerine başta hükümet olmak üzere herkes kulak vermelidir

 

EDON emekçi gençlerin karşı karşıya oldukları sorunlar ve çözüm önerileri konulu kampanyası çerçevesinde temas ve görüşmelerini sürdürüyor.

 

EDON Genel Sekreteri Seviros Kullas başkanlığındaki EDON heyeti AKEL Genel Merkezi’nde AKEL Genel Sekreteri Stefanos Stefanu ile bir araya geldi.

 

AKEL Genel Sekreteri Stefanu görüşmenin ardından yaptığı açıklamada temel ihtiyaç ürünlerinde fiyatların çok arttığı bu dönemde genç nesillerin karşı karşıya oldukları büyük sorunları ve çözüm önerilerini ortaya koymak amacıyla gerçekleştirdiği kampanyadan dolayı EDON’u tebrik etti.

 

Günümüzün koşullarında ciddi ekonomik güçlüklerle boğuşan gençlerin hayatlarını kurmakta büyük sıkıntılar yaşadıklarını vurgulayan Stefanu, EDON’un başlattığı kampanya aracılığıyla sadece sorunları gün yüzüne çıkarmak için değil, aynı zamanda bu sorunların üstesinden gelebilmek için bir dizi öneriler de sunduğuna işaret ederek, ortaya koyulan bu çabanın çok önemli olduğunu ve gençlik örgütlerinin önerilerine başta hükümet olmak üzere herkesin kulak vermesi gerektiğini vurguladı.

 

PREV

AKEL ile Kıbrıs Accept-LGBTİ görüştü

NEXT

Uluslararası Homofobi Karşıtlığı Günü vesilesiyle AKEL’in mesajı