Home  |  Açıklamalar   |  Anastasiadis insanların zekasını hafife alıyor

Anastasiadis insanların zekasını hafife alıyor

 

AKEL Basın Sözcüsü Yorgos Kukumas uluslararası medyanın Cumhurbaşkanı tarafından kurulan ve şimdi kızları tarafından yönetilen ‘Nikos Anastasiadis’ hukuk firmasının, Cumhurbaşkanının yakın arkadaşı olan bir Rus oligarkının offshore şirketlerle olan mülkiyet bağlantılarını gizlemesine yardım ettiğini ortaya çıkardığını hatırlattı.

 

Kukumas Sn. Anastasiadis’in “altın” pasaportlar konusunda olduğu gibi yaşananları anlamadığını ya da anlamamış gibi yapmaya devam ettiğini belirterek “altın” pasaportlar konusunun yanında Suudi Kral, Aya Napa’daki marina gibi konuları hatırlattı.

 

Yorgos Kukumas Nikos Anastasiadis’in yönetimi sırasında ve Nikos Anastasiadis yüzünden ülkenin son derece itibarsız bir hale geldiğini vurgulayarak “geriye ülkemizin utancı kalıyor” dedi.

 

“Tüm bunlara rağmen Nikos Anastasiadis’in, diğer şeylere ek olarak, yönettiği insanların zekasını ne kadar hafife aldığını ispatlamak için kendini kusursuz ve temiz ilan ediyor” diyen Kukumas, Anastasiadis’le birlikte onu koruyan ve mazur gösteren iktidardaki DİSİ partisinin olduğuna dikkat çekti.

 

PREV

Dünkü Yürüyüş Yurdumuzun Yeniden Birleşmesinden Yana Güçlü Bir Mesaj Gönderdi

NEXT

HASDER Halk Sanatları Vakfı’nın Ödüllendirilmesinin Gerekçesi