Home  |  Açıklamalar   |  Kıbrıs Andreas Mavroyannis ile başarabilir!

Kıbrıs Andreas Mavroyannis ile başarabilir!

 

Elefteria-Özgürlük Meydanı’nda Andreas Mavroyannis’in kitlesel mitingi seçimde zafere ulaşma yönündeki çabaya dinamizm ve ivme kazandırdı.

 

Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Andreas Mavroyannis’in yönetim programını sunduğu kitlesel etkinlik Eleftheria-Özgürlük Meydanı’nın son yıllarda gördüğü ilk büyük mitinge dönüştü ve Mavroyannis ile birlikte ilerici yönetimin Kıbrıs’ı tekrar hak ettiği yere getirebileceği ve gelecek nesiller için umut dolu bir perspektif yaratabileceği mesajını her istikamete gönderdi.

 

Mitinge katılan halkın coşkusu Şubat ayında yapılacak seçimlerde zaferi hedefine ulaşma çabasına yeni bir dinamizm ve ivme kazandırdı. Mavroyannis’in programının içeriği Kıbrıs toplumunun istediği ve aradığı ilerici değişimin başarılması için verilecek mücadelelerin bayrağı haline gelmek üzere mitinge katılan binlerce kişi tarafından benimsendi.

 

Kitlesel mitinge gönderdikleri mesajlarla Sol dışındaki şahsiyetler de Andreas Mavroyannis’in adaylığına ve değişim için mücadeleye desteklerini ifade ettiler. Andreas Mavroyannis’in güvenilirliği, uluslararası saygınlığı, ahlakı ve dürüstlüğü Kıbrıs toplumunun giderek daha geniş kesimleri tarafından takdir ediliyor.

 

AKEL ve Sol, ülkenin yeni bir sayfa açmasını isteyen binlerce diğer yurttaşla birlikte, Andreas Mavroyannis’in Kıbrıs Cumhurbaşkanlığı’na seçilmesiyle ülke yönetiminde ilerici değişimin gerçekleşmesi için mücadeleye devam ediyor. Çünkü Kıbrıs bunu başarabilir ve bunu hak etmektedir.

 

PREV

Spor sahalarında şiddete karşı mücadele için sadece yasalar yeterli değildir, önlemler alınması ve gerekli eğitimin sunulması gerekmektedir

NEXT

Hükümet halkı dinlemeyi reddediyor